Genel Forum, Forum Siteleri, Eğlence Forumu, Forum Sitesi 

Geri git   Genel Forum, Forum Siteleri, Eğlence Forumu, Forum Sitesi > IRCForumları - IRC ve mIRC Kullanıcıları Forumu > mIRC Hazır Kodlar

Konu Bilgileri
Konu Başlığı
[Remote] Kanala yazı yazana otomatik olarak voice verin
Konudaki Cevap Sayısı
0
Şuan Bu Konuyu Görüntüleyenler

Görüntülenme Sayısı
48

Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler Stil
Alt02-09-2020, 20:40   #1

LitmuS

LitmuS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 93

Üye No: 1

LitmuS isimli üye Tecrübe puanını kapatmıştır.
Standart [Remote] Kanala yazı yazana otomatik olarak voice verin

[Remote] Kanala yazı yazana otomatik olarak voice verin

Kanala yazı yazana otomatik olarak voice verin.

Genelde oyun kanallarında bazı mode'lar(+fF) sebebi ile oyuncular belirli süre sonra kanal +m aldığından dolayı oyun oynayamaz oluyor.

Bunlar genelde yeni sunucular kanal modlarını düzenlemedikleri için gerçekleşiyor.

Eğerki mod düzenleme yetkiniz yoksa aşağıdaki kod ile bu durumu çözebilirsiniz.(half,op,sop,founder gibi yetkilerinizin olması gerekmektedir.)

Aşağıdaki kodu Scriptinizdeki Remote bölümüne eklerseniz kanala her yazanın ilk mesajında otomatik olarak voice verir, hem oyuncular oyunlarını bölmeden oynayabilir hemde oynamaları için voice vererek teşvik etmiş olursunuz.

Kod oyun kanalı içindir dilerseniz #oyun bölümünü değiştirerek başka kanallar içinde düzenleyebilirsiniz.

Kod:
on *:text:*:#oyun: { if $nick !isvoice # { .mode # +v $nick } }

on *:text:*:#kelime: { if $nick !isvoice # { .mode # +v $nick } }

on $*:text:/(.v LitmuS)/Si:#:{ .timer 1 9 msg # voice için teşekkür ederim $nick }
on $*:text:/(.voice LitmuS)/Si:#:{ .timer 1 9 msg # voice için teşekkür ederim $nick }

on $*:text:/(h.g litmus)/Si:#:{ .timer 1 6 msg # Hoşbuldum $nick teşekkür ederim. }
on $*:text:/(litmus h.g)/Si:#:{ .timer 1 6 msg # Teşekkür ederim $nick hoşbuldum. }
on $*:text:/(hg litmus)/Si:#:{ .timer 1 6 msg # Hoşbuldum $nick teşekkür ederim. }
on $*:text:/(litmus hg)/Si:#:{ .timer 1 6 msg # Teşekkür ederim $nick hoşbuldum. }

on $*:text:/(hoşgeldin litmus)/Si:#:{ .timer 1 6 msg # Hoşbuldum $nick teşekkür ederim. }
on $*:text:/(litmus hoşgeldin)/Si:#:{ .timer 1 6 msg # Teşekkür ederim $nick hoşbuldum. }
on $*:text:/(hoş geldin litmus)/Si:#:{ .timer 1 6 msg # Hoşbuldum $nick teşekkür ederim. }
on $*:text:/(litmus hoş geldin)/Si:#:{ .timer 1 6 msg # Teşekkür ederim $nick hoşbuldum. }

on $*:text:/(.kahve litmus)/Si:#:{ .timer 1 6 msg # Kahve için teşekkür ederim $nick eline sağlık. }
on $*:text:/(.cay litmus)/Si:#:{ .timer 1 6 msg # Çay için teşekkür ederim $nick eline sağlık. }

Forum sitemize üye olun.

Az söyle, çok dinle.
LitmuS isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yeni Konu aç  Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler
Stil