Genel Forum, Forum Siteleri, Eğlence Forumu, Forum Sitesi 

Geri git   Genel Forum, Forum Siteleri, Eğlence Forumu, Forum Sitesi > ForumKahvesi Genel > Duyurular

Konu Bilgileri
Konu Başlığı
İçerik yazarları, Editörler, Makale Yazarları [Türkçe, Ingilizce, Almanca] Arıyoruz!
Konudaki Cevap Sayısı
0
Şuan Bu Konuyu Görüntüleyenler

Görüntülenme Sayısı
64

Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler Stil
Alt08-09-2020, 18:30   #1

LitmuS

LitmuS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 89

Üye No: 1

LitmuS isimli üye Tecrübe puanını kapatmıştır.
Thumbs up İçerik yazarları, Editörler, Makale Yazarları [Türkçe, Ingilizce, Almanca] Arıyoruz!

İçerik yazarları, Editörler, Makale Yazarları [Türkçe, Ingilizce, Almanca] Arıyoruz!

Blog tabanlı hazırlayacak olduğumuz web siteleri için editörlük yapabilecek, profesyonel şekilde daha önce içerik ve seo alanında uzman kişiler ile SÜREKLİ OLARAK çalışabileceğimiz devamlılığı olan bir iş modeli düşünüyorum.

Aslında bakarsanız bu şekilde hali hazırda çalışmaktayım, lakin! bu şekilde bir yetkinliğe sahip üyelerimiz varsa öncelikle onların faydalanması için konu açmış bulunuyorum.

Önceliğim öğrenci, ev hanımı ve aktif olarak çalışmayan istihdama ihtiyaç duyan kadınlardan oluşmaktadır, çünkü içeriklerimizin tümü kadınlara yönelik olacak dolayısı ile ince detayları bazen erkekler(maalesef bende dahil yıllardır bu işi yapmama rağmen) atlayabilmekte ve bu da konu içeriğinin kalitesini düşürmektedir.

Not: foruma konu açmakla, derleme bir şekilde içerik girmekle, kopyalayıp yapıştırmakla aynı olmadığını, ciddi anlamda iş olarak çalışılması gerektiğini bilmenizi istiyorum.

İçerik girişlerinize ve çalışacağınız dil'e göre ortak bir fiyat belirleyip ona göre fiyat belirleyeceğiz, kimsenin emeğini ucuza almayacağım.

Ayrıca forumda böyle bir iş modeli yok sebebi ise tamamen gönüllülük esas olduğu için, kimsenin samimiyetini yada hissiyatını bir bedel ödeyerek alamayacağımıza göre bu uygulamayı burada yapmıyorum. forumkahvesi'nin en önemli özelliklerinden biri sıcak ve samimi bir ortamı olmasıdır bunu bu tür bir iş modeliyle kaybetmek istemiyorum. Bu şu demek değil emek verenleri görmezden geleceğiz onlarada zaman içerisinde çeşitli küçük süprizler yapacağım.

Forum sitemize üye olun.

Az söyle, çok dinle.
LitmuS isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yeni Konu aç  Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler
Stil